.

.

New
Shubiao Rocker Switch 5pcs KCD1 Тркалезен мал рокер прекинувач 25 * 16,5 mm мини тркалезно црно бело црвено црвено 2 пински 3 пински прекинувач за напојување со светло 6а/250

Shubiao Rocker Switch 5pcs KCD1 Тркалезен мал рокер прекинувач 25 * 16,5 mm мини тркалезно црно бело црвено

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Микро прекинувачи Едноставен прекинувач за рокер. Овој тип може да се користи за да се префрли напојувањето на коло. Може да се примени како прекинувачи за дополнителна електронска опрема во нема повеќе квадратни испади. Анти корозија, киселина, алкални и отпорни на топлина, терминалите се сребрени позлатени месинг, сосема нов и долг живот. Микро прекинувачи. Едноставен прекинувач за рокер. Овој тип може да се користи за да се префрли напојувањето на коло. Може да се примени како прекинувачи за дополнителна електронска опрема во нема повеќе квадратни испади. Анти корозија, киселина, алкални и отпорни на топлина, терминалите се сребрени позлатени месинг, сосема нов и долг живот. Micro Switchskigaurusize : Ø 25mmx16.5mmx29mmrated напон : 6 A/250 Vacswitching Метод : On-Off-On-On-On Pin : 2pin/3pin.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди