.

.

New
Засилувач на Bosch Plena Ple -1ME120 -US - 120 W RMS - 4 канал - јаглен - 60 Hz до 20 kHz - 400 W

Засилувач на Bosch Plena Ple -1ME120 -US - 120 W RMS - 4 канал - јаглен - 60 Hz до 20 kHz - 400 W

DEN 7824.00

Тековен
Во продавницата

Одговор на минимална фреквенција : 60 ​​Hzmaximum Фреквенција Одговор : 20 khzaudio канали : 4 RMS Излезна моќност : 120 WOEPERTATION COMPUTIONS : 400 WCOLOR : CHARCOALHEIGHT : 39" Длабочина : 10.6 "Тежина (приближна) : 19,62 lbpackage Contents : PLE-1 ME120- Засилувач на миксери во САД Плена, 1 x кабел за напојување, 1 x прирачник, 1 x CD-ROM (Plena Easy Line),. Одговор на минимална фреквенција : 60 ​​Hzmaximum Фреквенција Одговор : 20 khzaudio канали : 4 RMS Излезна моќност : 120 Wonerating Power Consument : 400 Wcoloror : Charcoalheight : 3,9 "Ширина : 16.9" Длабочина : 10.6 "Тежина (приближно) : 19,62 lbpackage Содржина : Ple-1me120-US Plena засилувач на миксер, 1 x кабел за напојување, 1 x прирачник, 1 x CD-ROM (Plena Easy Line) ,. Овие засилувачи на миксери за економија во Плена се професионални единици за јавно обраќање со современи најсовремени карактеристики. Тие се лесни за употреба, одземајќи ја сложеноста од корисникот и го ставаат таму каде што припаѓа, во внатрешноста на опремата. Обезбедување на јасен повик или јасна музика е лесно како вклучувањето на радиото. Нудејќи ги најважните работи на јавната адреса во прифатлив пакет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди