.

.

New
1000pcs 5 * 8 5x8 5 * 9 5x9 5x10 5 * 10 OD * l Бела цилиндрична тркалезна LED PCB табла за поддршка на столб за столб на столб на столб на аспираторот

1000pcs 5 * 8 5x8 5 * 9 5x9 5x10 5 * 10 OD * l Бела цилиндрична тркалезна LED PCB табла за поддршка

DEN 241.60

Тековен
Во продавницата

Внатрешен дијаметар : 5x10 Е прилагодено : да. Број на модел : 5x8,5x9,5x10. Снабдување со DIY : Електрични. Сертификација : Ништо. 1000pcs 5*8 5x8 5*9 5x9 5x10 5*10 OD*l Бела цилиндрична тркалезна LED PCB табла за монтирање на столб за столб на столб на столб Spacer5x8 значи (OD*Должина) : Electrico Certification : None Origin : Кина на копното.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди