.

.

New
Копче за контрола на копчето SVAPO, Индустриско домаќинство Трифазен мотор за почеток на моторот Притиснете го прекинувачот BS211B 216B 230B 1.5/2.2/7.5kW

Копче за контрола на копчето SVAPO, Индустриско домаќинство Трифазен мотор за почеток на моторот Притиснете

DEN 749.92

Тековен
Во продавницата

Име на производот : прекинувач за копче за напојување; модел : BS211 B 216 B 230 B 1 Заштита на електрична енергија : Инсталацијата е едноставна и удобна за употреба, што ефикасно ги штити електричните уреди. Ефект на заштита на гром : Спречете ја опасноста од гром, заштити безбедност, брз одговор, добар ефект на заштита на гром. Материјали со висок квалитет : Користејќи високо квалитетни материјали, силни и издржливи, има долг животен век. Широко користено : широко користено во работилници, кутии за набудување на отворено, компании, домаќинства. Име на производот : прекинувач за копче за напојување; модел : BS211 B 216 B 230 B 1. Заштита на електрична енергија : Инсталацијата е едноставна и удобна за употреба, што ефикасно ги штити електричните уреди. Ефект на заштита на гром : Спречете ја опасноста од гром, заштити безбедност, брз одговор, добар ефект на заштита на гром. Материјали со висок квалитет : Користејќи високо квалитетни материјали, силни и издржливи, има долг животен век. Широко користено : широко користено во работилници, кутии за набудување на отворено, компании, домаќинства. Копче за контрола на моќност, Индустриско домаќинство, трифазен мотор, старт, притиснете го прекинувачот BS211 B BS216 B BS230 B 1,5 k W 2,2k W 7,5k W.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди