.

.

New
Сојузнички Месинг ДТ-24-2С-Ирв Дотингем Колекција 2 Ролна Дрво Полица Тоалетна Хартија Држач, Сатен Хром

Сојузнички Месинг ДТ-24-2С-Ирв Дотингем Колекција 2 Ролна Дрво Полица Тоалетна Хартија Држач, Сатен Хром

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Полица од тврдо дрво за дополнителна погодност. Одлично за дополнителна ролна на готовс. Современ дизајн со традиционални елементи за дизајн. Достапно во широк спектар на дизајнерски завршетоци во текот на животот. Обезбеден е ограничен животен век. Колекцијата Дотингем е една од нашите колекции на моќници. Со 80 уникатни парчиња, тој нуди фасцинантен избор на додатоци за бања, од полици до шипки за крпи до држачи за тоалетна хартија. Тоа е тп носителот постава е најголем од нашите колекции и нуди неколку стилови, вклучувајќи еден, два, три, и пет-ролна носителите. Изберете хоризонтален или вертикален дисплеј за држачи за две и три ролни, со опции за стакло или дрвена полица за сите, освен за пет-ролна. Дотингем, исто така, располага со голем избор на стаклени и дрвени полици, држачи за фен за коса и организатори и шипки за пешкири. Други необични додатоци вклучуваат послужавници за крпи за гости, шини за крпи за нишалка, држач за стапчиња за темјан монтиран на ѕид, огледала монтирани на ѕид, решетки за фаќање и држачи за шипки за туширање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди