.

.

New
Forsight SML-019 1/700 Јапонска морнарица од втора класа крстарење хашидаташи со пластичен модел на табличка со имиња

Forsight SML-019 1/700 Јапонска морнарица од втора класа крстарење хашидаташи со пластичен модел на табличка

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Овој пластичен модел бара лепила за склопување и сликање, алатки, бои, итн, Се продава одделно. 1/700 Скала Необјавен комплет за пластично склопување. Месинг три-боја испечатена плоча за име на комплет за инјектирање. Треба да соберете да. Овој пластичен модел бара лепила за склопување и сликање, алатки, бои, итн., Се продава одделно. 1/700 Скала Необјавен комплет за пластично склопување. Месинг три-боја испечатена плоча за име на комплет за инјектирање. Треба да соберете да. Ова е пластичен модел на „1/700 Јапонија морнарица од втора класа Крузер брод Хашидачи со табличка со име. , и бои, продадени одделно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди