.

.

New
Toyo Y-350 Clay Alglote Allage Cox, црвена

Toyo Y-350 Clay Alglote Allage Cox, црвена

DEN 594.40

Тековен
Во продавницата

Беспрекорно стеснување на издржливото кутија со алатки (кутија со алатки) Земја на производство : Победник на наградата за добар дизајн во Јапонија (2009). Надворешна големина : 14,7 x 6,5 x 4,9 инчи (373 x 164 x 124 mm); Внатрешна големина : 13,8 x 5,4 x 2,8 инчи (349. Тежина на производот : 2,6 фунти (1,21 кг). Материјал : челик (железо). Добитник на наградата за добар дизајн (2009). Издржлива интегрирана пресметка со заоблена рачка без агли одлична издржливост и Функционалноста може да се инсталира со заклучување на цилиндарот од 0,2 инчи (4 мм). Дизајнот на капакот на шевронот ви овозможува да чувате многу предмети.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди