.

.

New
Бања Сапун Диспензерот сапун диспензерот Пумпа Стакло Сапун Диспензерот Со Метална Пумпа, Домашна Бања Додатоци, Фарма Декор За Етерични Масла Тегла Со Пумпа, рѓа ?

Бања Сапун Диспензерот сапун диспензерот Пумпа Стакло Сапун Диспензерот Со Метална Пумпа, Домашна Бања Додатоци,

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

● Лесно вчитување, диспензерот за сапун за брзо полнење во елегантен и современ дизајн го прави идеален производ за секоја средина во бањата +Повремено меурчиња, траги од вода, гребнатини итн. Изработка на стаклен материјал, ве Молиме не натопувајте го дното во вода долго време, се препорачува да го ставите во плехот. Се надевам дека ќе разберете!. +Зошто да изберете стакло наместо пластика? Изгледа елегантно и елегантно и е подебело И поцврсто од пластичното Стакло е исто така подобро за планетата направена од целосно природни одржливи суровини стаклото може да се рециклира 100% и може да се користи бескрајно. +канцелариски згради, паркови или кампуси, ова е удобен додаток за виси тоалети што го елиминира отпадот и нередот на работната површина. Применлива Течност : ова шише може да држи како што се сапун за раце, шампон, миење садови за туширање итн. ● Лесно вчитување, диспензерот за сапун за брзо полнење во елегантен и современ дизајн го прави идеален производ за секоја средина во бањата. +Повремено меурчиња, траги од вода, гребнатини итн. Изработка на стаклен материјал, ве Молиме не натопувајте го дното во вода долго време, се препорачува да го ставите во плехот. Се надевам дека ќе разберете!. +Зошто да изберете стакло наместо пластика? Изгледа елегантно и елегантно и е подебело И поцврсто од пластичното Стакло е исто така подобро за планетата направена од целосно природни одржливи суровини стаклото може да се рециклира 100% и може да се користи бескрајно. +канцелариски згради, паркови или кампуси, ова е удобен додаток за виси тоалети што го елиминира отпадот и нередот на работната површина. Применлива Течност : ова шише може да држи како што се сапун за раце, шампон, миење садови за туширање итн. Овој диспензер за течен сапун во гроздобер стил го надополнува вашиот дом, кујна и декор за бања, без разлика дали е излитена шик, фарма, индустриска мансарда или ултрамодерна.€ Хигиенски, лесен за чистење диспензерот дизајниран да ја испорача вистинската количина на потребниот производ, намалувајќи ја употребата и минимизирајќи го отпадот .

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди