.

.

New
Тегови на зглобот на глуждот 5lb - розов пакет со ракави на коленото мал - црно

Тегови на зглобот на глуждот 5lb - розов пакет со ракави на коленото мал - црно

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

Тежини на глуждот / зглобот : Со вклучена торба за носење - со врвна фитнес опрема Бренд Нордично кревање Удобно и издржливо : Наменето за удобност и издржливост со засилено шиење и подлога на неопренови. Ракавите на коленото - даваат резултати од „следното ниво“ - со врвно кревање на брендот за кревање тегови. Најдобра поддршка - 7мм Неопрена за отклучување на вашиот потенцијал, видете на списоци на слики за графикони за големина. Тежини на глуждот / зглобот : Со вклучена торба за носење - по врвна фитнес опрема Бренд Нордично кревање. Тежини на глуждот / зглобот : Со вклучена торба за носење - по врвна фитнес опрема Бренд Нордично кревање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди