.

.

New
Обединети абразиви-SAIT 37627-4V 6-инчен диск за кука и јамка 1200X, 50 пакувања

Обединети абразиви-SAIT 37627-4V 6-инчен диск за кука и јамка 1200X, 50 пакувања

DEN 337.60

Тековен
Во продавницата

Количина на пакет : 1 Тип на производ : Алатки. Димензии на пакетот : 16.764 CMS (L) x 16. Земја на потекло : Италија. Количина на пакет : 1. Тип на производ : Алатки. Димензии на пакетот : 16.764 CMS (L) x 16. Земја на потекло : Италија. SAIT 37627 4 S Hook and Loop. 4 S/4 V Премиум стеатиран алуминиум оксид. Ексели на насликани и подготвени површини. Нашиот најдобар перформанси, најдолго траен хартиен диск. Долготрајни перформанси и брзи стапки на отстранување за фино завршување на автоматско, дрво, метал и морски апликации. Премиум зрно од алуминиум оксид- само за суво користење. Премиум -стеарат облогата и структурата на отворено палто ги подмачкуваат и спречуваат вчитувањето. За употреба на дрво и метал. Системот за прицврстување на кука и јамка овозможува брзи промени и помалку застој. Силната смола над изградбата на обврзници од смола е отпорна на топлина и влага. Обединетите абразиви е светски лидер во производство на широк спектар на тркала за мелење, тркала за сечење, обложени абразиви, карбидни бури, четки за жица, специјализирани производи и многу повеќе.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди