.

.

New
Uaste Европски стил на отворено во затворен wallид, финиш со чисто засенчено стакло, водоотпорна wallидна ламба дневна соба позадина wallидна декорација светло едноставна

Uaste Европски стил на отворено во затворен wallид, финиш со чисто засенчено стакло, водоотпорна wallидна ламба

DEN 3679.84

Тековен
Во продавницата

Уникатен дизајн : Овој свеж дизајн е уникатно ажурирање за традиционален и модерен дом, исто така, совршен за многу комерцијални места или места за жители, како дневна соба, трпезарија, кафе, бар, ресторан Донесете удобно чувство во вашиот простор. Заградата на телото со алуминиумска ламба, силна и стабилна, водоотпорен и без 'рѓа, долг животен век. Собранието на интегралната рамка + е завршено, теата може да се инсталира без склопување, и е погодно и брзо. E27 капаче за завртки, универзална голема сијалица за завртки може да се опремени насекаде. Извор на светлина : LED / волфрам сијалица / сијалица за заштеда на енергија. Едноставна инсталација : Оваа wallидна светлина ги вклучуваше сите додатоци за монтирање. Треба само да ги поврзете жиците, а потоа да го поправите осветлувањето на wallидот на wallидот. Многу лесен за инсталирање. Комбинацијата на wallидната ламба на нашата транзициска стил на традиционален и современ дизајн непречено се меша со широк спектар на домашни декори од модерната минималистичка до рустикална фарма. Совршено мост со модерни и класични стилови за да се создаде безвременско чувство. Спецификација [] трислојна осум-инчна wallидна ламба [Спецификација] Висина 55.9cm* Ширина 20см* Дијаметар 20,5 см [Извор на светлина] LED / Тунфрам сијалица / сијалица за заштеда на енергија сијалица сијалица сијалица сијалица сијалица (E27 завртка) [Применливо] Балконската заедница во дворот на Вила Дневна соба, итн. CCC сертификација CE Certification Voltage : 90 ~ 260 Vmaximum Wattage : 100 WFEATURES : отпорен на временски услови, IP44 инсталација со оценка. Ги вклучува сите хардвер за монтирање. Извор на светлина не е вклучен. Вклучен пакет : 1 x wallидна светлина (сијалица не е вклучена) Ако имате какви било прашања додека го користите, можете да контактирате со нас, ние ќе ви го дадеме првиот пат да го решите проблемот, да направиме Вие сте задоволни.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди