.

.

New
Јога мат не лизга гума за фитнес безбедна вежба за вежбање со торба издржлив тренингот за преклопување за пилатес и вежби за подот

Јога мат не лизга гума за фитнес безбедна вежба за вежбање со торба издржлив тренингот за преклопување за пилатес

DEN 2399.20

Тековен
Во продавницата

Микрофибер Не -лизгачки фитнес душеци : направени од природна гума и велур, и двете се изработени од пријателски здрави и рециклирачки материјали, меки и пријателски за кожата, одлична апсорпција на вода, може да ја апсорбира потта. Водоотпорна површина ги одвраќа потта и нечистотијата, не лизгање, доволно издржлива. Големина : 26 инчи x 71 инчи, екстра дебела : 1 мм дебела, дизајн на структура со двојни слоеви го подобруваат зафатот и не лизгањето, погодно за вежбање многу форми. Преклопен и лесен за носење : Тенкиот јога мат може лесно да се склопи и да дојде со удобна торбичка за носење. Значи, можете да го земете јога -матката за да патувате, јога салата и каде и да сакате. Земете ја вашата вежба за јога каде било во движење со оваа мат, идеална за вашата топла јога, пилатес, бикрам, јога, пилатес, истегнување, медитација и вежби за подот, семејна пикник, Ахтанга и играат душеци. Испорака (Ве молиме Забележете : Ова се однесува само на нарачките што ги испраќа трговецот.) : Не се грижи за испораката премногу доцна. Нашиот стандард експрес треба само околу 16 дена на пратката; Забрзаната испорака е достапна, која чинеше само околу 8 дена. Јога Мат е направен со врвен материјал за пријателски. Чини повеќе за да се направи, но е побезбеден и по мек од традиционалните не-зелени ПВЦ и Ева јога душеци. Специјална леплива текстура што не се лизга од обете страни, потрајна од редовните душеци за јога и деформација. Удобни вежби за луѓе од сите форми и големини со овој јога душек. Исто така, може да биде како подароци за роденден или подароци за празници. Грижа за миење : Може да користите ладна вода и влажна крпа за чистење на дамката; Нема миење со топла вода; Перење од машина; Без белење. Печатење со висока технологија : користење на мастило со највисок степен и највисока технологија за печатење на сублимација на топлина за да се обезбеди живописна бои и трајна издржливост; Никогаш не избледува. За нашиот бренд OYIHFV : Ние сме посветени на создавање прифатливи убави и долготрајни производи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди