.

.

New
Балони на Луом Фламинго 12 Фламинго латекс бели балони летни забави за декорација на забави за Хавајски Луау Фламингос Тропски партии на материјали - 12 пакувања

Балони на Луом Фламинго 12 Фламинго латекс бели балони летни забави за декорација на забави за Хавајски

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

Роденденот е секогаш многу важен ден за нас, особено за децата Овие гумени балони се елегантни и разноврсни декор за роденденска забава. Со дизајн на фламинго модели, очекување на вашата роденденска забава. Овие украси се еднократно, можете внимателно да ги чувате за следниот пат. Погодно е за декорација на разни или забави, како роденден, свадба, итн. Тие со нетрпение го очекуваат тој ден секоја година, затоа што можат да добијат многу подароци од семејства и пријатели. Исто така, неопходна е и изненадувачка роденденска забава. За да се направи забавата попривлечна, овие балони со латекс се убави украси. Разнесете ги и направете ја забавата повеќе празнична и незаборавна! Карактеристики- Боја : Бела со розова.- Материјал : латекс.- Големина : Прибл.- Погоден за декорација на разни или забави, како роденден, свадба, итн. Може да го чува внимателно за следниот пат со употреба.package вклучувајќи 12 x гумени балони.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди