.

.

New
Торба со алатки за алатки, торба со алатки со нула-абразија, 1200D балистички ткаат Делукс Организатор на алатки, тешка торба за алатки за тешки вредности, изградена с?

Торба со алатки за алатки, торба со алатки со нула-абразија, 1200D балистички ткаат Делукс Организатор на

DEN 683.20

Тековен
Во продавницата

1200 D балистички најлон ? Заштитете ги вашите вредни алатки со нашата торба со алатки за тешки тешки. Направено од 1200 D балистички најлон, оваа торба е неверојатно издржлива и отпорна на абење. Уникатните шевови на Kevlar и засилените рабови обезбедуваат висока температура и отпорност на солза, обезбедувајќи долготрајна заштита за вашите алатки. ? Внатрешноста на торбата е направена од 800 D Оксфордска ткаенина со дополнителен водоотпорен PU слој, обезбедувајќи дишење и мек ентериер што е исто така отпорен на пенетрација. Забележете дека само внатрешноста е водоотпорна. ? Нашата алатка за тркалање торба има тешки најлонски патенти YKK со метални патенти, обезбедувајќи долготрајна мазност и јачина. Прилагодливите ленти за компресија Брзо ослободување се градат за да траат, додека зголемените и засилени метални громити го олеснуваат закачувањето на торбата. ? Со голем капацитет за складирање и удобни џебови, оваа торба е совршена за складирање на различни алатки и опрема. Длабоките и проширени џебови со алатки за патент со про transparentирни слотови за етикета и 5 торбички со клучеви го олеснуваат организирањето на вашите алатки. ? Користете го за да чувате алатки за механички автомобили, алатки за велосипеди или мотоцикли, комплети за поправка, музичка опрема, микрофони или аудио и звучна опрема, резервни компјутерски кабли (како што се USB, HDMI, VGI), електрични алатки, завртки, мијалници, ореви, автомобил или Комплети за приколка со камиони, занаетчии и професионални хобистички материјали и повеќе!. ? Ние нудиме локална услуга за брз одговор и 3 -годишна гаранција за фабрика. Ако не сте задоволни, контактирајте не директно за враќање на поврат или замена на производот. Нарачајте сега и доживејте ја практичноста и издржливоста на нашата торба со алатки за тешки тешки.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди