.

.

New
Далечински држач на ТВ ФОСИНЗ со 4 пошироки прегради, далечински управувач со кожени пили, канцелариски материјали за десктоп организатор држач за четки за шминка,

Далечински држач на ТВ ФОСИНЗ со 4 пошироки прегради, далечински управувач со кожени пили, канцелариски материјали

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

Надградете поширока големина - приближно33 "(ж) Поголемата големина го прави овој држач за далечински управувач со 4 широки прегради има доволно капацитет за сите типови мобилни телефони, па дури и да ставите два мали далечински управувачи во Еден оддел. Чувајте ја вашата работна маса без да заземате премногу простор. Премиум материјал - покриен со висококвалитетна PU кожа со деликатно зашивање, издржливо, не -лизгање, отпорност на вода и лесна за чиста површина, удобната постава ги штити додатоците за бирото од гребење. Во една организатор на биро - ослободете се од себе и вашиот дом на секојдневниот неред со оваа стилска мермерна шема далечински кади, тоа е совршено решение за складирање на разни далечински контролори за климатик, кабелска кутија, року, звучни ленти, мали електронски додатоци за медиуми, итн. За козметика, пенкало за четки, очила, пенкала/молив и други канцелариски канцелариски материјал. Широко примена - лесно организирајте ги сите далечински управувачи и им помага лесно да им пристапите кога е потребно. Одлично за маса, ноќ, трпезарија, тоалет, дневна соба, спална соба или студија Соба. Исто така, може да се користи како организатор за шминка, организатор на десктоп, држач за пенкало, организатор на пошта, кутија за складирање спални и многу повеќе. Совршена идеја за подароци - совршен подарок за пријатели, семејство или колега на родендени, Божиќ, или дневни изненадувања, итн. Прави сè добро организирано во стил и додава друга атмосфера во домот. Дали сè уште сте вознемирени од фактот дека не можете да ги најдете сите видови на далечински управувачи? Со овој уникатен дизајн далечински организатор Caddy, сите далечински управувачи или предмети можат да се видат на прв поглед!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди