.

.

New
Кутија САД BT93400312PKR ЛОГИСКИ ЛОГИЧКИ ЛАПА, 3/4 x 60 yd, црвено

Кутија САД BT93400312PKR ЛОГИСКИ ЛОГИЧКИ ЛАПА, 3/4 x 60 yd, црвено

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Погодни диспензери од 3 "Основни ленти ги чуваат рацете без единечни или повеќекратни ролни лента на истиот диспензер Гудите ја одржуваат лентата одделена за лесно вклопување. Засечен дел од сечилото сечил чисто Случај. Земја на потекло : Соединетите Држави. Наменети за апликации со средна температура. Дамки и растворувачи. Земја на потекло : САД. 3/4 "x 60 години. ЛОГИСКИ ЛОГИЦИ ЗА ЛОГИЦИ ЗА ЛОГИЦИ (12 пакувања). Користете обоена лента за маскирање до пратки за код во боја или за идентификација на залихите. Наменето за апликации со средна температура. Отпорен на дамки и растворувачи. Лента за маскирање во боја на логика е совршена за пратки за кодирање во боја, идентификување на залихите или во апликации за медицинско кодирање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди