.

.

New
Solustre Microfiber Mop Duster Refills Microfiber Spray Spray Mop Замена на глави за чистење, папучи за чистење на подови, алати за чистење на подот за влажни суви мес

Solustre Microfiber Mop Duster Refills Microfiber Spray Spray Mop Замена на глави за чистење, папучи за чистење

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

Доброто изработка обезбедува практичност и издржливост Ова е партал метла, кој е изработен од материјал од висока класа за долгорочна употреба. Погоден за подот од дрво и плочки. Добар абсорбента ефект, обезбедува погодност за чистење. Едноставна инсталација, ви носи прекрасен ефект на чистење. Доброто изработка обезбедува практичност и издржливост. Ова е партал метла, кој е изработен од материјал од висока класа за долгорочна употреба. Погоден за подот од дрво и плочки. Добар абсорбента ефект, обезбедува погодност за чистење. Едноставна инсталација, ви носи прекрасен ефект на чистење. Карактеристики- Материјал корално руно- големина 35 x 23 x 3cmpackage, вклучувајќи капа на метла од 1 парчиња.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди