.

.

New
Гранд Атлант на Кол Хаан Гранд Атлантк Оксфорд

Гранд Атлант на Кол Хаан Гранд Атлантк Оксфорд

DEN 0.67

Тековен
Во продавницата

Направени во САД или увезени Синтетичка гума ѓон. Обичен пети чипка до горниот дел од Оксфорд во текстилни горе со кожни преклопувања, со изработени детали за заварување. Подлогата за пена потпетици обезбедува удобно вклопување, со горен текстил кој е мек и дише. Предниот и задниот дел влечете ја табулаторот за леснотија на влез. Обичен пети чипка до горниот дел од Оксфорд во текстилни горе со кожни преклопувања, со изработени детали за заварување. Подлогата за пена потпетици обезбедува удобно вклопување, со горен текстил кој е мек и дише. Предниот и задниот дел влечете ја табулаторот за леснотија на влез. Целосна надворешна плоча на Ева за крајна удобност, со гумени парчиња во петицата и пети за влечење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди