.

.

New
Полнач за полнач Boxwave Компатибилен со Vivo V23 Pro - Меѓународен полнач за wallидови на PD, 3 USB меѓународен адаптер за полнење и конвертор за Vivo V23 Pro - Winter White

Полнач за полнач Boxwave Компатибилен со Vivo V23 Pro - Меѓународен полнач за wallидови на PD, 3 USB меѓународен

DEN 0.67

Тековен
Во продавницата

? [Сите во еден] Полнач за боксерски бран компатибилен со Vivo V23 Pro Меѓународниот полнач за wallидови PD е комбинација на секој излез за полнење што ќе ви треба низ целиот свет, завиткан во компактен коцка. Избегнувајте неволја да пронајдете специфични адаптери за напојување на следното меѓународно патување и спакувајте доверлив извор што ќе одговара скоро на кое било место!. ? [Универзален] Совршен адаптер за патувања во светот; Меѓународниот полнач за wallидови на ПД може да се користи во 150+ земји, вклучувајќи ги и американските, АУС, Велика Британија и приклучоците на ЕУ. ? [Наполнете ги сите уреди] Наполнете ги вашите V23 Pro и 2 други уреди со вклучени 2 места за USB-A и 1 USB-C за истовремено полнење!. ? [Моќно] Нека ја остави нејзината мала големина да ве измами! Меѓународниот полнач за wallидови на PD може да донесе неверојатни 65 W моќност за вашите уреди за гладни моќ кога користите USB-PD порта Type-C. Наполнете го вашиот V23 Pro, или кој било друг паметен телефон, таблети, додатоци, дури и вашиот лаптоп!. ? [Smarty Security] Механизам за заклучување на пинот за безбеден додаток до фиксни позиции. Исто така работи како универзален конвертор. Ако имате уред кој има полнач за wallидови, овој производ ќе го претвори во приклучок на друга земја. ? [Сите во еден] Полнач за боксерски бран компатибилен со Vivo V23 Pro. Меѓународниот полнач за wallидови PD е комбинација на секој излез за полнење што ќе ви треба низ целиот свет, завиткан во компактен коцка. Избегнувајте неволја да пронајдете специфични адаптери за напојување на следното меѓународно патување и спакувајте доверлив извор што ќе одговара скоро на кое било место!. ? [Универзален] Совршен адаптер за патувања во светот; Меѓународниот полнач за wallидови на ПД може да се користи во 150+ земји, вклучувајќи ги и американските, АУС, Велика Британија и приклучоците на ЕУ. ? [Наполнете ги сите уреди] Наполнете ги вашите V23 Pro и 2 други уреди со вклучени 2 места за USB-A и 1 USB-C за истовремено полнење!. ? [Моќно] Нека ја остави нејзината мала големина да ве измами! Меѓународниот полнач за wallидови на PD може да донесе неверојатни 65 W моќност за вашите уреди за гладни моќ кога користите USB-PD порта Type-C.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди