.

.

New
Роденденска картичка за папирус

Роденденска картичка за папирус

DEN 0.67

Тековен
Во продавницата

Предна порака : Вие сте чудо генерации во правењето Внатре во пораката : Со нетрпение очекувам да бев сведок на уште една година од вашиот раст, достигнувања и авантури Среќен роденден. Картичката има прекрасен дизајн со димензионални додатоци на хартија, мониста, втиснување и треперлива фолија. Вклучен плик и уникатен папирус златен заптивка. Мерки за картички 5,75 in. Потребна е дополнителна поштарина. Папирус нуди премија за канцелариски материјал, честитки, обвивки за подароци, торби за подароци и забавни производи за секојдневни прилики и сите сезони на празници-сите со уникатни дизајни и квалитетни украси!. Предна порака : Вие сте чудо генерации во правењето. Внатре во пораката : Со нетрпение очекувам да бев сведок на уште една година од вашиот раст, достигнувања и авантури Среќен роденден. Картичката има прекрасен дизајн со димензионални додатоци на хартија, мониста, втиснување и треперлива фолија. Вклучен плик и уникатен папирус златен заптивка. Мерки за картички 5,75 in. Потребна е дополнителна поштарина. Папирус нуди премија за канцелариски материјал, честитки, обвивки за подароци, торби за подароци и забавни производи за секојдневни прилики и сите сезони на празници-сите со уникатни дизајни и квалитетни украси!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди