.

.

New
Контролер на мотор Davitu - екран на допир ETOP30

Контролер на мотор Davitu - екран на допир ETOP30

DEN 1561.60

Тековен
Во продавницата

Број на модел : ETOP30 Тип на мотор : екран на допир. Број на модел : ETOP30. Тип на мотор : екран на допир. Имаме фабрика да го направиме секаков вид на панел на екран на допир што е вашето барање. Нашиот MOQ може да прифати мал квалитет и за кратко време на делејство. И ние добар инженерски тим можеме да го поддржуваме нашиот клиент секогаш да го поправи технолошкиот проблем. За испорака : Ние ќе ги тестираме строго пред испорака. Ние ќе го испратиме за 1-3 работни дена по плаќање. Ние само испраќаме според адресата за испорака, доколку сакате да ја смените адресата за испорака, pls контактирајте ме однапред навреме. Што се однесува до времето на испорака, обично ќе биде 7-30 дена, што ќе биде различно за различни земји. Времето на пределот е приближно : Соединетите држави / Велика Британија / Австралија 7-14 Работни денови.Канада 7-25 работни дена.Франс / Франс / Шпанија / Германија може да трае 7-20 работни дена. Источна Европа може да трае до 16-30 работни дена. Аталија / Бразил / Јужна Америка може да трае до 30-50 работни дена. да пристигне) сите приноси мора да бидат информирани пред да се вратат. Купувачот треба да го извести продавачот за сите вратени артикли во рок од 7 дена по приемот на пакетот. Ние го резервираме правото одбивајќи го каков било услов што го информира продавачот подолго од 7 дена. Размена Поради погрешен дел од купувачот, купувачот треба да плати 2-пат за испорака.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди