.

.

New
Јога мат, јога душеци за домашно вежбање, душек за вежбање, душеци за вежбање, пилатес мат, шарен цвет мексикански череп беспрекорен образец

Јога мат, јога душеци за домашно вежбање, душек за вежбање, душеци за вежбање, пилатес мат, шарен цвет мексикански

DEN 614.40

Тековен
Во продавницата

★ Големина на јога Мат : 61x183 cm/24x72 in ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е направен од TPE материјал. Висока еластичност. Лесен и издржлив. Mats душеци за вежбање : Различни обрасци се отпечатени на површината на душекот за вежбање, бидејќи целина има силно украсно и практично. Повеќе исклучителни обрасци можат да влезат во мојата продавница за да ги видат. Mats душеци за јога за домашно вежбање : Нашиот пилатес мат се совршени за секојдневна употреба. Тоа е совршен подарок за пријателите и семејството. Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот. ★ Купете со доверба : Ако имате какви било прашања или незадоволство, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Дајте ви добро искуство за купување. ★ Големина на јога Мат : 61x183 cm/24x72 in. ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е направен од TPE материјал. Висока еластичност. Лесен и издржлив. Mats душеци за вежбање : Различни обрасци се отпечатени на површината на душекот за вежбање, бидејќи целина има силно украсно и практично. Повеќе исклучителни обрасци можат да влезат во мојата продавница за да ги видат. Mats душеци за јога за домашно вежбање : Нашиот пилатес мат се совршени за секојдневна употреба. Тоа е совршен подарок за пријателите и семејството. Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот. ★ Купете со доверба : Ако имате какви било прашања или незадоволство, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Дајте ви добро искуство за купување. ★ 100% сосема нов и висок квалитет. ★ Поддршка за прилагодување. Бидејќи прилагодувањето е многу значајно. ★ Рачно мерење, оставете мала грешка на големината. ★ Боите може да постојат мала разлика како резултат на различни екрани.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди