.

.

New
Проектор за замена на HCDZ, во боја на бојата за Samsung HLM4365WX HLM437W HLM5065W HLM507W HLM617W HLN4365W HLN4365WXAA HD DLP HOME CINEMA HDTV PROFERY TV

Проектор за замена на HCDZ, во боја на бојата за Samsung HLM4365WX HLM437W HLM5065W HLM507W HLM617W HLN4365W HLN4365WXAA

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Замена на тркалото во боја без куќиште Ве молиме, проверете го вистинскиот број на дел пред да нарачате. 90 дена гаранција. Контактирајте нè доколку некое барање. Нема куќиште, тркало во боја само што е во пакетот : 1 x тркало во боја лесно се инсталира.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди