.

.

New
Месинг лист Хуилун, бакарна метална плоча со фолија 200x300x2mm исечени месинг плочи од бакарна метална плоча

Месинг лист Хуилун, бакарна метална плоча со фолија 200x300x2mm исечени месинг плочи од бакарна метална плоча

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

Материјал : 99,9% бакар Големина на панелот : 200мм*300мм*0,8мм £ ¨l*W*H). Дебелина : 2мм/2,5мм, слоеви : единечна страна. За термичка спроводливост, електрична спроводливост, отпор £ »добар во заварувањето и маснотијата. Пакет вклучува : 2xcopper метална плоча. Материјал : 99,9% бакар. Големина на панелот : 200мм*300мм*0,8мм £ ¨l*W*H). Дебелина : 2мм/2,5мм, слоеви : единечна страна. За термичка спроводливост, електрична спроводливост, отпор £ »добар во заварувањето и маснотијата. Пакет вклучува : 2xcopper метална плоча. Изработено од месинг материјал со добри механички својства и машинска обработка, може да издржи обработка на топол и ладен притисок. Опис на производот Опис : 200мм x 300mm бакар CU метални плочи : Материјал : Коперхтичност : 2мм/2,5mmmpanel Големина : 200mm x 300mm (L x W) Количина : 2pcfeatures : Погодно е да се заваруваат и да се заваруваат. Вклучено : 2 x бакарни листови кои ве подготвуваат со висококвалитетни производи е она што го правиме, а целосното задоволство и среќа се од најголема важност за нас!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди