.

.

New
CRA3A4E750JT - фиксиран 2 SMD 3A4E750

CRA3A4E750JT - фиксиран 2 SMD 3A4E750

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксни отпорник на мрежата на филмови SMD. (100 парчиња многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во безбедно пакување ESD. Квалитетен прегледан од професионалци во индустријата. Совршен за леб, DIY, производител, поправка, прототип.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди