.

.

New
DCFY печатач Покрив за прашина Компатибилен за Canon Pixma MG2520/MG2525 | Тан најлон - поставен

DCFY печатач Покрив за прашина Компатибилен за Canon Pixma MG2520/MG2525 | Тан најлон - поставен

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

Заштитете и продолжете го животот на вашиот печатач! Направено обичај - не веруваме во „една големина одговара на сите“. Лесно е да се лизне над вашата опрема. Изберете од нашите врвни најлон со мала тежина (отпорен на вода) или врвна синтетичка кожа (отпорна на вода) ткаенини! Основната ткаенина лесно штити од истурање и прашина. Додадете подлога за дополнителна заштита од испакнатини и модринки и тој убав, луксузен изглед. Без чистење и одржување на гужва! Само избришете со влажна крпа. Центар на задниот дел од W/ Velcro - по избор - кабли за напојување и кабли преку лесна употреба. Ние сме највисок производител на компјутерски печатач за печатач во САД. Ова не е ваш типичен DCFY компатибилен капак за Canon Pixma MG2520/Mg2525. Нашите капаци за прашина на компјутерски печатач се направени од врвни материјали за квалитет. Тие ќе ја заштитат вашата опрема од животинска коса, прашина и други видови на непријатност што можат да го скратат животниот век на вашиот печатач. Ние не веруваме во насловните прашини од една големина. Обвивките се направени до специфичната ширина, длабочина и висина на моделот што се наоѓа во насловот на овој список. Тука кај прашините за вас! Ви нудиме 2 типа на материјали за кои треба да изберете. Овој список е направен од нашата премија со најлонска ткаенина со мала тежина. Пораки на нашите капаци на прашина на нашиот компјутерски печатач : * Без чистење и одржување на гужва. Само избришете ја со влажна крпа.* Центарски задниот дел W/ Velcro : по избор на жици и кабли за напојување за лесна употреба.* Отпорен на вода. Овие корици се дизајнирани да траат!* Боја : црна, сина и тен. Изберете опција за постепена за уште поголема заштита од испакнатини и модринки. Имаме и премиум синтетичка кожна верзија. Не го гледајте вашиот модел? Испратете ни, или проверете ги нашите капаци за прашина за вас! Продавница. Сликите не се наменети да го претставуваат производот за кој го купувате капакот за прашина.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди