.

.

New
Смешно филипинско сонце loveубов со голем капацитет молив кутија 2 слоја молив торбичка торба торба биро Организатор женски козметичка торба

Смешно филипинско сонце loveубов со голем капацитет молив кутија 2 слоја молив торбичка торба торба биро Организатор

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Полиестер Направено од висококвалитетен полиестерски материјал, отпорен на прашина, отпорен на гребење, отпорен на абразија, издржлив; Перење и отпорен на абразија ,. Големина со голем капацитет кутија, 8,7 "x 3,1" x 4,3 "големина, оваа кутија со моливи може да има скоро сè што им е потребно на студентите. Голем капацитет за складирање, може да има 50 моливи или други мали предмети. Уникатен дизајн на одделот, предниот надворешен џеб е многу погоден за поставување владетели или други предмети, а надворешната обвивка усвојува само-леплив дизајн на магична тока, што може ефикасно да спречи да се лизгаат предметите. торба, дама козметичка кеса, мала торба со алатки, па дури и за чување на промени, итн. Може да ги задоволи вашите дневни основни потреби. Погоден за употреба на канцеларија, училиште, дома и патувања. Оваа мултифункционална торба е совршен подарок, погоден за мажи , жени, млади и стари, литературни млади, сезона на дипломирање, роденден, назад на училиште, патување, Денот на благодарноста, Божиќ, Нова Година, итн. ви донесуваат мек допир. Двоен слојниот молив, обезбедува голем простор за складирање, кој лесно може да смести ножици, гаџети, пенкала, дури и мали паричници и мобилни телефони, итн. Упатства за миење : Изјавување. Не впивајте долго време, не бели, а температурата на течноста за перење не може да надмине 45ºC. Потсетување за пријателство : Ние придаваме големо значење на вашето искуство во шопинг. Ако најдете какви било проблеми при купување на нашите производи, ве молиме контактирајте не директно за консултација и резолуција.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди