.

.

New
Екстремерна сива хоризонтална покривка за прашина за тенок конзола PS4, мека уред за прашина за прашина за PS4 тенок конзола, анти -гребење водоотпорен заштитен ракав

Екстремерна сива хоризонтална покривка за прашина за тенок конзола PS4, мека уред за прашина за прашина

DEN 191.84

Тековен
Во продавницата

Extremerate Custom LED комплет го натера вашиот контролер да се истакне од толпата! Комплет за екстремитет за Remap, комплет за кликнување, комплет за поправка на Drift Fix Донесете подобро искуство со игри. Екстремитет разни школки за замена, копчињата и палецот ги прилагодуваат вашите контролори за да бидат уникатни. Се вклопува за тенок конзола PS4. Не одговара за конзолата PS4 Pro, не за редовна стара конзола PS4. Полиестер со висок степен. Рачно миење, железо. Кабелска порта со лесен пристап. Мека постава за внатрешни работи. Прецизно намалување, конкретно хоризонтално вметнати во димензиите и аголот на вашата конзола. 1* Покрив за прашина за тенок конзола PS4. Компатибилен модел : Компатибилен со тенок конзола PS4, а не се вклопува за други конзоли. Премиум материјали : полиестер со висок степен (рачно пеење и железо), водоотпорен и изолиран од прав. Мекиот внатрешен дизајн : Внатрешноста на капакот има мека постава за внатрешни работи што може да ја заштити вашата инвестиција од гребнатини. Прецизност на сечење : Прецизно намалување на кабелскиот порта за лесен пристап без да ги отстранувате каблите за грб. Лесно за поставување и отстранување. Многу важно : Ве молиме, извадете го капакот кога моќта на конзолата за да избегнете прегревање. Компатибилен модел : Компатибилен со тенок конзола PS4, а не се вклопува за други конзоли. Премиум материјали : полиестер со висок степен (рачно пеење и железо), водоотпорен и изолиран од прав. Мекиот внатрешен дизајн : Внатрешноста на капакот има мека постава за внатрешни работи што може да ја заштити вашата инвестиција од гребнатини. Прецизност на сечење : Прецизно намалување на кабелскиот порта за лесен пристап без да ги отстранувате каблите за грб. Лесно за поставување и отстранување. Многу важно : Ве молиме, извадете го капакот кога моќта на конзолата за да избегнете прегревање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди