.

.

New
AimPact Mens Athertic Shorts Shorts 5 инчи Casual Jogger кратки панталони за мажи

AimPact Mens Athertic Shorts Shorts 5 инчи Casual Jogger кратки панталони за мажи

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

80% памук, 20% спандекс Затворање на влечење. Материјал : 80% памук, 20% спандекс, ткаенината е истегната. Ткаенината за влага е дише, лесна и удобна. Овие шорцеви од пот ќе ви донесат одлична слобода и спортски перформанси. Долниот цвест е 5 инчи. Еластична половината, прилагодливо влечење, може да се прилагоди според обемот на половината за да добиете удобност. И двата странични џебови имаат доволно простор за мобилни телефони или паричници, итн. Овие шорцеви од пот совршени за вежбање, трчање, одење, пешачење, итн. Без разлика дали сте џогираат, легнувате, работите од дома или во канцеларијата, овие пот, овие пот, овие пот, овие пот, овие пот, овие пот, овие пот, овие пот, овие пот, овие пот Шорцевите одговараат на сите атлетски активности или секојдневно носење. Повеќе необични, тренинзи и стилски шорцеви за мажи или спортски шорцеви можат да бидат прелистувани во нашата онлајн продавница. Забелешка : Ве молиме, проверете ја табелата со големина на шорцеви при купување и потоа изберете ги вистинските шорцеви според големината на половината. Ве молиме, не двоумете се да не контактирате со нас ако имате какви било прашања.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди