.

.

New
Спирала за секач за секач за планер на дрво со спојување на дрво - глава за секач - дијаметар од 140мм, редови на ножеви - 6

Спирала за секач за секач за планер на дрво со спојување на дрво - глава за секач - дијаметар од 140мм,

DEN 985.60

Тековен
Во продавницата

Материјал на телото - легура на алуминиум Спирална секач глава за дрво. Вметнете карбид. Одете на планерот на дрво од дрво. Материјал на телото - легура на алуминиум. Спирална секач глава за дрво. Вметнете карбид. Одете на планерот на дрво од дрво. Хеликс главата со високи перформанси на главата за секач ја подобрува индустријата за обработка на дрво. Спиралната глава за вашиот планер, молдер, шапер или спојување ќе намали бучава, ќе ги намали прашината и чипсот и ќе ги намали работните и материјалните трошоци за вашата деловна активност. Тоа е понов дизајн кој го користи концептот на алатки за вметнување на карбид отколку традиционални директни ножеви инсталирани во главата на секачот. Надворешен дијаметар (телесна диа) - 140 mm (5 1/2 '') Должина на сечење - 50-242 mm (2 " - 9 ½") ДОГОВОР - 40 мм редови на ножеви - 6 бренд - Украинска алатка за дијаманти Ние можеме да произведеме А Шепер за секачи на која било големина и кој било дијаметар на дупката за вашите нарачки. Не двоумете се да поставувате прашања и да барате барања.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди