.

.

New
12V 26AH NB - Батерија за замена компатибилна со количката за трола Caddy X4 количка за трола

12V 26AH NB - Батерија за замена компатибилна со количката за трола Caddy X4 количка за трола

DEN 1599.84

Тековен
Во продавницата

Вклучена е гаранција за замена од 1 година Сосема нов, свеж фонд - долг сервисен живот без одржување. Заменска батерија за лилјак Caddy X4 количка за количка за голф - 100% компатибилна. Пристигнува собрани, наполнети и подготвени за употреба. Вклучена е гаранција за замена од 1 година. Сосема нов, свеж фонд - долг сервисен живот без одржување. Заменска батерија за лилјак Caddy X4 количка за количка за голф - 100% компатибилна. Пристигнува собрани, наполнети и подготвени за употреба. Опис на артикалот : Батерија за замена за лилјак Caddy X4 количка за количка за количка за количка Компатибилен UPS -уред : BAT Caddy X4 количка за тролејно електрично голф - ДИРЕКТНА замена на услови : Ново вклучува : (1) Батерија - 12 V 26 AH NB Терминална гаранција : 1 година Заменска гаранција вклучена очекуваност за животниот век : Производител на 3-5 години : UPS Battery Center Ltd Оваа батерија ги исполнува и ги надминува оригиналните спецификации на производителот. Оваа батерија ќе ги врати перформансите и сигурноста на вашиот скутер. Физички димензии : Номинален напон : 12 V Номинален капацитет : 26 AH Терминален Тип : НБ Тежина : 19,6 фунти должина : 6,54 "(166 мм) ширина : 6,89" (175 мм) Висина : 4,92 "(125 мм).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди