.

.

New
ЏФГЈЛ Ѕид Виси Кука Ѕид Палто Решетката За Облека Дисплеј Лавици Клуч Закачалка Ѕид Складирање Рогови Закачалки

ЏФГЈЛ Ѕид Виси Кука Ѕид Палто Решетката За Облека Дисплеј Лавици Клуч Закачалка Ѕид Складирање Рогови Закачалки

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

Тешка, издржлива, практична кука, складирање со голем капацитет, прилагодлива положба Може да се користи за закачување капи, наметки, палта, крпи, приклучоци, чадори за клучеви итн. Елегантен стил на дизајн и употребливост за потребите. Различни клучеви за облека може да се закачат, убави и издржливи, да го направат животот помодерен. Погоден за влезна сала, ходник, кујна, бања, канцеларија и спална соба. Тешка, издржлива, практична кука, складирање со голем капацитет, прилагодлива положба. Може да се користи за закачување капи, наметки, палта, крпи, приклучоци, чадори за клучеви итн. Елегантен стил на дизајн и употребливост за потребите. Различни клучеви за облека може да се закачат, убави и издржливи, да го направат животот помодерен. Погоден за влезна сала, ходник, кујна, бања, канцеларија и спална соба. Тешка, издржлива, практична кука, складирање со голем капацитет, прилагодлива положба. Може да се користи за закачување капи, наметки, палта, крпи, приклучоци, чадори за клучеви итн. Елегантен стил на дизајн и употребливост за потребите.Различни клучеви за облека може да се закачат, убави и издржливи, да го направат животот помодерен.Погоден за влезна сала, ходник, кујна, бања, канцеларија и спална соба.Спецификација : Име На Производ : материјал За Кука За декорација На Ѕид : Железна Тежина : 0,8 kg Size : 55 X30cm Style : Постмодерна/Американска/Нордиска, итн.Простор : дневна соба/трем/патека, итн.Пакет листа 1 * Куки Ѕид Закачалка Белешки : 1. Продаваат само главни производи, а не други производи. Бидејќи е потребно рачно мерење, оставете простор од 1-3 см. Поради разликите во екранот, бојата може да биде малку поинаква од очекуваната боја, ве молиме дозволете.Потсетете : по добивањето на пакувањето, ве молиме внимателно проверете го пакувањето и производот. Ако примената ставка е неисправна или има какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е-пошта за да го решите проблемот. Ние ќе одговориме што е можно поскоро и ќе се потрудиме да ги задоволиме вашите потреби!Може да се користи за закачување капи, наметки, палта, крпи, приклучоци, чадори за клучеви итн.

Останатите карактеристики

Product Name:
Wall decoration hook
Material:
Iron
Weight:
0.8kg
Size:
55X30cm
Style:
Post-modern/American/Nordic, etc.
Space:
living room/porch/aisle, etc.
Package list:
1 * Hooks Wall Hanger :
Notes:
1. Only sell main products, not other products.:
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm.:
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow.:
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs!:
It can be used to hang hats, robes, coats, towels, plugs, key umbrellas, etc. :
Обновено

Слични понуди