.

.

New
ММ тешки полици, метални полици, 3 единици за полици за полици, до 180 кг по полица, кујна организација и складирање, полица за бања

ММ тешки полици, метални полици, 3 единици за полици за полици, до 180 кг по полица, кујна организација и складирање,

DEN 5190.24

Тековен
Во продавницата

Полициски полици : Ако ви требаат други големини на полици, ве молиме контактирајте не Полици со прилагодлива висина : Рамка од не'рѓосувачки челик и полици кои се прилагодуваат во додатоци од 7,5 см кои сместуваат предмети со различни височини. Постои ограда од обете страни на полицата за да се спречат паѓањето на предметите на партицијата. Ironелезна решетка : Секоја полица има до 180 килограми (рамномерно распоредени). Исклучителен процес на заварување со технологија за заварување со голема јачина, непречен контакт, не е лесен за паѓање. Полициски полици : Ако ви требаат други големини на полици, ве молиме контактирајте не. Полици со прилагодлива висина : Рамка од не'рѓосувачки челик и полици кои се прилагодуваат во додатоци од 7,5 см кои сместуваат предмети со различни височини. Постои ограда од обете страни на полицата за да се спречат паѓањето на предметите на партицијата. Ironелезна решетка : Секоја полица има до 180 килограми (рамномерно распоредени). Исклучителен процес на заварување со технологија за заварување со голема јачина, непречен контакт, не е лесен за паѓање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди