.

.

New
Nuobesty Office Decor Decor Filament Tape Тешка лента за пакување со пакување декоративна лента за маскирање лента за запечатување декоративна лента за складирање и пакување кутија

Nuobesty Office Decor Decor Filament Tape Тешка лента за пакување со пакување декоративна лента за маскирање лента

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Лесен и компактен, лесен за носење и складирање Има агресивно, високо лепило со одлична моќност и одличен брз стап. Широки апликации, предметот е костум за канцеларија, училиште, дом, употреба на работилници. Направено од врвен материјал, што е корисно и практично. Одлично за домашни материјали и употреба на продавници за пакетот DIY Box. Лесен и компактен, лесен за носење и складирање. Има агресивно, високо лепило со одлична моќност и одличен брз стап. Широки апликации, предметот е костум за канцеларија, училиште, дом, употреба на работилници. Направено од врвен материјал, што е корисно и практично. Одлично за домашни материјали и употреба на продавници за пакетот DIY Box. Опис Овој вид лента за пакување со дизајн на животни е изработен од врвен материјал, тој е безбеден и издржлив за долгогодишно користење, може да биде искината од вашите раце. Широко користете за канцелариски материјал, DIY, пакување за подароци, запечатување кутии и син. Карактеристики- материјал : ПЕТ;- Направено од врвен материјал, кој е корисен и практичен. Домашни материјали и употреба на продавници за пакетот DIY Box.- Има агресивно, високо лепило за лепило со одлична моќност и одличен брз стап.- Боја : А разновидна боја 1;- Големина : 10000x5x0. Пакет, вклучувајќи лента за пакување од 1 x.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди