.

.

New
Држач за монтирање на автомобили AC Air Vent Tephin Roting Cradle Swivel Dock Силен зафат за T-Mobile LG K10-T-Mobile LG K20 Plus-T-Mobile LG K30-T-Mobile LG K7-T-Mobile LG Q7 Plus

Држач за монтирање на автомобили AC Air Vent Tephin Roting Cradle Swivel Dock Силен зафат за T-Mobile LG K10-T-Mobile

DEN 191.84

Тековен
Во продавницата

Безбедно со преглед - го одржува вашиот паметен телефон на повидок на ниво на очите и е подготвен за GPS насоки, музика за стриминг, повици Стабилен зафат - Проширната вилица на носителот безбедно ги држи сите паметни телефони, вклучувајќи i Phone, телефони со Android. Големина на џеб - тежи под унца и доволно мал за да се вклопи во џебот. Вентилативноста - користи ротирачки клип од 360 степени кој безбедно ја монтира воздушната рамка на кој било отвор за хоризонтално, вертикално и аголно. Исто така, работи со повеќето случаи/корици. Безбедно со преглед - го одржува вашиот паметен телефон на повидок на ниво на очите и е подготвен за GPS насоки, музика за стриминг, повици. Стабилен зафат - Проширната вилица на носителот безбедно ги држи сите паметни телефони, вклучувајќи i Phone, телефони со Android. Големина на џеб - тежи под унца и доволно мал за да се вклопи во џебот. Вентилативноста - користи ротирачки клип од 360 степени кој безбедно ја монтира воздушната рамка на кој било отвор за хоризонтално, вертикално и аголно. Исто така, работи со повеќето случаи/корици. Држач за вентилатор за монтирање на AC Air Vent Roination Cradle Swivel Dock силен зафат. Добредојдовте на подобрено искуство во возењето со ова бело преносно монтирање на воздухот, нај преносно монтирање на автомобили за паметни телефони. Монтажата за автомобили е натоварена со проширена вилица која безбедно ги држи сите паметни телефони, вклучувајќи i Phone, телефони на Samsung Galaxy и телефони со Windows. Исто така работи со повеќето случаи. Само прикачете го монтирањето на кој било воздушен отвор и вметнете го вашиот паметен телефон. Тоа е толку едноставно. Оваа монтажа тежи помалку од унца и го прави совршен придружник за секојдневна употреба, одмори и деловни патувања. Исто така, служи како патнички штанд - можете да вметнете каква било картичка од вашиот паричник во ротирачкиот клип и да се претвори во крајниот штанд без раце.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди