.

.

New
Водоотпорен живот водоотпорен платно платно, зачудувачки корпа зелена сирена цртана цртана филмска играчка играчка облека Организатор за складирање на канти со р

Водоотпорен живот водоотпорен платно платно, зачудувачки корпа зелена сирена цртана цртана филмска играчка играчка облека

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

✿ Големина : 17,3 во висина x 16,5 во дијаметар, 44 x 42 cm ✿ Материјали : Полиестер и Оксфорд крпа + водоотпорна PE облога + две силни рачки, што е лесен и здрав за долгорочна употреба. ✿ Карактеристики : Преклопната торба за перење може да се постави насекаде и лесно да се чува кога не е во употреба, голем капацитет, простор за заштеда. ✿ Повеќе функции : Мулти-намена корпа за складирање е совршена за колекција на деца играчки, облека, канти за расадници за бебиња, пелени, складирање на градници за градници за долна облека итн., Чувајте ја куќата чиста и уредна. ✿ ПРИАКТИЧКИ ПОДАРОК : Симпатичниот и персонализиран дизајн е лесно да се совпадне со вашиот дом, а исто така додава и функционалност. ✿ Големина : 17,3 во висина x 16,5 во дијаметар, 44 x 42 cm. ✿ Материјали : Полиестер и Оксфорд крпа + водоотпорна PE облога + две силни рачки, што е лесен и здрав за долгорочна употреба. ✿ Карактеристики : Преклопната торба за перење може да се постави насекаде и лесно да се чува кога не е во употреба, голем капацитет, простор за заштеда. ✿ Повеќе функции : Мулти-намена корпа за складирање е совршена за колекција на деца играчки, облека, канти за расадници за бебиња, пелени, складирање на градници за градници за долна облека итн., Чувајте ја куќата чиста и уредна. ✿ ПРИАКТИЧКИ ПОДАРОК : Симпатичниот и персонализиран дизајн е лесно да се совпадне со вашиот дом, а исто така додава и функционалност. Големина на корпа за алишта : 17,3 во (ч) x 16,5 во (г) Материјали : Полиестер и Оксфорд крпа + Карактеристики на водоотпорна PE обложување : Затворање на прицврстување за отповик на прашина. Две силни рачки дизајн, флексибилен и лесен. Полесно е да се носат и надолу по скалите. Склопната корпа за перење може брзо да се преклопи рамно за да можете да го чувате каде и да сакате. Совршена големина за корпа за перење расадник, корпа за играчки или кујнски крпи. Совети за перење : Избришете само чисто, не користете абразивна чистачка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди