.

.

New
Лутер 120 парчиња Божиќни светлосни клипови за висечки куки за Божиќно отворено LED декоративни низа светла

Лутер 120 парчиња Божиќни светлосни клипови за висечки куки за Божиќно отворено LED декоративни низа светла

DEN 175.84

Тековен
Во продавницата

Пакетот вклучува : Getе добиете пакет од 120 парчиња Божиќни светлосни клипови, доволно количина за да ги задоволите вашите потреби за декорација на фестивалот Премиум материјал : Направено од трајна пластика, водоотпорен и мраз доказ, здрав и лесен, не е лесен за кршење. Практично : Овие божиќни светлосни клипови мерат 3,4 x 2,8 см/1,3 x 1.1inch, користени за фаќање и висење на жици светла околу вашиот дом за да создадат среќна фестивалска атмосфера. Лесен за употреба : Само клип на овие лесни клипови десно на олукот и можете да ги задржите сите мини LED диоди на иста висина и насока, а потоа лесно да ги чувате во пластична кеса за следниот пат. Широка апликација : Клиповите за олук на Божиќни светло се погодни за мини светла, LED светлосни основи, мини лесни светла, самовила, итн. На Божиќ, роденден или други празници. Спецификација : Материјал : Пластична тежина : 160g / 5,6 мл Големина на производот : 3,4 x 2,8 cm / 1.1inch Големина на пакетот : 19,5 x 12,5 x 3,2 cm / 7,7 x 4,9 x 1,3 инчен детали за пакетите : 120 x Божиќни светлосни клипови Забелешка : Должиња за лесна светлина Забелешка : Должиња за Божиќни светло : Должиња За рачно мерење, големината и тежината може да имаат одредена грешка. Поради разликата помеѓу различните монитори, може да има мала разлика во бојата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди