.

.

New
Хексагон Чунки сјајни нокти секвенци холограхички сјај сирена прашкасти снегулки сјајни нокти уметнички секвенци идисцентни камелеонски сјајни сјајни снегулки ?

Хексагон Чунки сјајни нокти секвенци холограхички сјај сирена прашкасти снегулки сјајни нокти уметнички секвенци идисцентни

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Set Сет за декорација на сјај за нокти】 willе добиете 12 бои Chameleon Nail Art Sequins, Design на градиентниот ласерски сјај на ноктите, удобно за вашиот дневен дизајн на ноктите 【Лесен за употреба】 погоден за професионалци или почетници. Ноктите сјајни sequins се совршени за природни или вештачки нокти и можат да се комбинираат со сите лакови за нокти на UV гел, прашок за натопи и сите прашоци за нокти. 【Еколошки материјал】 Холографските сјајни секвенци се изработени од материјал што е пријателски за животната средина, нетоксичен и отпорен на вода. И децата и возрасните можат да се чувствуваат олеснети за употреба, лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти. 【Широка апликација】 Одлична за дневна употреба. Може да се користи како корист за торби за добра, забави за забави, играчки, подароци, награди, украси за забави, сезонски настани како Ноќта на вештерките, Божиќ, итн. Тие се исто така идеални декори за корици на мобилни телефони, честитки, уметност на тело, итн. 【 Услуга по продажбата】 Ако имате проблем-Ве молиме слободно контактирајте со нас, ќе се обидеме да ви помогнеме што е можно поскоро. Имајте убав шопинг!. Set Сет за декорација на сјај за нокти】 willе добиете 12 бои Chameleon Nail Art Sequins, Design на градиентниот ласерски сјај на ноктите, удобно за вашиот дневен дизајн на ноктите. 【Лесен за употреба】 погоден за професионалци или почетници. Ноктите сјајни sequins се совршени за природни или вештачки нокти и можат да се комбинираат со сите лакови за нокти на UV гел, прашок за натопи и сите прашоци за нокти. 【Еколошки материјал】 Холографските сјајни секвенци се изработени од материјал што е пријателски за животната средина, нетоксичен и отпорен на вода. И децата и возрасните можат да се чувствуваат олеснети за употреба, лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти. 【Широка апликација】 Одлична за дневна употреба. Може да се користи како корист за торби за добра, забави за забави, играчки, подароци, награди, украси за забави, сезонски настани како Ноќта на вештерките, Божиќ, итн. Тие се исто така идеални декори за корици на мобилни телефони, честитки, уметност на тело, итн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди