.

.

New
С.И.Ц. Вретено кабел злато 1 торба A-600 C/#35

С.И.Ц. Вретено кабел злато 1 торба A-600 C/35

DEN 1108.64

Тековен
Во продавницата

Боја : бр Големина : (дијаметар) приближно. 0,4 инчи (9 мм), (должина) 164,0 стапки (50 м) (1 ролна). Материјал : 100% акрилик. Лесна и разнобојна акрилна жица [Користете] Облека Секундарниот материјал Карактеристики : Препорачано за оние кои бараат густ кабел.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди