.

.

New
Starвездени девојки девојки плетенка за коса, автоматски уред за плетенка за коса, долга коса за почетници за девојчиња, алатка за стилизирање на електрична коса

Starвездени девојки девојки плетенка за коса, автоматски уред за плетенка за коса, долга коса за почетници

DEN 400.00

Тековен
Во продавницата

Лесно за ракување, брзо плетенка, само вклучете го копчето лесно, плетенката автоматски ви помага да ткаете убави плетенки за многу кратко време Плетенката им помага на децата да создадат убави принцези, можат да бидат плетенки на многу начини, мала тежина, лесна за носење, безбедни и сигурни. Ротација на 360 степени, вграден индукциски уред, спречување на заглавување на косата, нема да ја оштети косата, многу безбедна за употреба. Погоден и за возрасни и за деца, стилот е модерен и може да се користи за забави, излети, карневали, итн. Тоа е уште еден избор за модерни девојки. Задоволителна услуга по продажба, ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа. Лесно за ракување, брзо плетенка, само вклучете го копчето лесно, плетенката автоматски ви помага да ткаете убави плетенки за многу кратко време. Плетенката им помага на децата да создадат убави принцези, можат да бидат плетенки на многу начини, мала тежина, лесна за носење, безбедни и сигурни. Ротација на 360 степени, вграден индукциски уред, спречување на заглавување на косата, нема да ја оштети косата, многу безбедна за употреба. Погоден и за возрасни и за деца, стилот е модерен и може да се користи за забави, излети, карневали, итн. Тоа е уште еден избор за модерни девојки. Задоволителна услуга по продажба, ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа. Име на производот : Боја на плетенка за коса : Црвена функција : плетенка интересна и разновидна плетенка за кратко време за да ја создадете вашата омилена фризура. Материјал : АБС батерија : Подгответе се сами со големина : 38*32,8 см Тежина : 0,5 кг Белешка : Бидете сигурни дека извртете ги трите оски на иста хоризонтална позиција пред употреба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди