.

.

New
Reniteco Socket Black Organizer Drive Drive ABS алатки - држач за приклучок, премиум квалитет 3 парчиња комплет за приклучоци за приклучоци 3/8 -инчни X 45 клипови

Reniteco Socket Black Organizer Drive Drive ABS алатки - држач за приклучок, премиум квалитет 3 парчиња комплет

DEN 207.84

Тековен
Во продавницата

Висока компатибилност : Одговара на скоро сите брендови на приклучоци и отстранливо крајно капаче, додајте ги или отстранете ги клиповите лесно Тешка должност : Овој организатор на приклучокот е конструиран со трајна обликувана пластика ABS, способна да смести и длабоки и плитки приклучоци и во SAE (инч) и во метричка големина. Разновидност на комбинации : За подобро да ги исполниме вашите разновидни избори, ние нудиме единствена големина во една боја, за да можете да ги комбинирате големини и стилови што ви се потребни, за кои нудиме 3 парчиња од 3/8 “во црна боја што има до 45 приклучоци. Погодно е за употреба : Отстранлив крајно капаче, лесни за додавање или отстранување на клипови. Секој клип има лагери со топка наполнети со пролет кои цврсто ги држат приклучоците на место, со што е лесно да се најде вистинскиот штекер кога ви треба. Лесно е да се организирате : Effortlessly manage your tools with this socket organizer. It can be easily organized in your toolbox,mounted on a wall vertically or horizontally, placed on your workbench or stored in a drawer. High Compatibility : Fits almost all brands of sockets and removable end cap, Додадете или отстранете ги клиповите лесно. Тешка должност : Овој организатор на штекерот е конструиран со трајна обликувана пластика ABS, способна да смести и длабоки и плитки приклучоци и во SAE (инч) и метрички големини. Разновидност на комбинации : За подобро да ги исполниме вашите разновидни избори, ние ние Понудете единствена големина во една боја, така што ќе можете да ги комбинирате големини и стилови што ви се потребни, за кои нудиме 3 парчиња 3/8 "во црна боја, која има до 45 приклучоци. Погодно за употреба : Отстранлив крајно капаче, лесен за додавање или отстранување на клипови. Секој клип има лагери со топка со топка што цврсто ги држат приклучоците, со што е лесно да се најде вистинскиот штекер кога ви треба. Лесно за организирање : без напор управувајте со вашите алатки со овој организатор на штекер.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди