.

.

New
ФИ колекција Клуб Америка Бамбо класичен прилагодлив капа во стилот на тато

ФИ колекција Клуб Америка Бамбо класичен прилагодлив капа во стилот на тато

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

100% памук Затворање на влечење. Само миење на рацете. 6 панел низок крунски недостиг на крива. Некој се наоѓа најмногу - прилагодлив. 100% измиена памучна двојка. Преден 3Д везење на лого - Везење на грбот. Класичен стил на „тато“ од колекцијата FI. Клубот Америка Бамбо Класик ви овозможува да ја покажете вашата поддршка во стил за „Лас Агуилас“, мексикански тим, кој се смета за еден од најуспешните тимови на северноамериканскиот континент! Оваа бамбо капа има предниот 3 D вез на тимското лого. Логото на тимот е во целосна боја да го претставува вашиот тимски дух на правилен начин! На задниот дел на капачето има везење на името на вашиот тим во контрастна боја на врвот и круната.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди