.

.

New
EQ Deco Smage Fmame 4x6 - природно екранот со фотографии од дрво од бука за таблети и wallид монтирање со висока дефиниција стаклена рамка за фотографии - сет од 2

EQ Deco Smage Fmame 4x6 - природно екранот со фотографии од дрво од бука за таблети и wallид монтирање со висока дефиниција

DEN 159.84

Тековен
Во продавницата

Материјал со висок квалитет : Цврст структура и издржлив материјал изработен од цврста рамка од дрво со исклучителен дизајн за да се обезбеди супериорен квалитет, завршен со акценти на рустикален стил, стакло со висока дефиниција, направете ги вашите скапоцени моменти да трае долго Подготвени да ја обесувате рамката на wallидот или да се прикаже на работната површина. Функционална употреба : Дрвената рамка за фотографии доаѓа со закачалки за wallидови на задниот дел и монтирана закачалка за да се прикаже брзо уметничко шоу на штандот на таблетите или на wallидот што виси вертикално или хоризонтално. Тоа не е само исклучителна декорација во вашиот дом, кафуле, уметничка галерија. Декоративни 4x6 рамки : Пакетот вклучува сет 2 парчиња традиционални кафеави дрвени 4x6. Големина на приказ на дрво : 3,5x5.5 ФОТО ФРАМИИ Големина : 5x7. Може да биде погоден за рамки за слики Колаж 4x6, одлично за создавање забавни и креативни уметнички дела што одговараат на вашиот дизајн на wallидови. Најдобар незаборавен подарок : Висок квалитет и рустикален дизајн го направија пристојна рамка за семејни слики што создаваат убави уметнички галерии на вашиот сопствен wallид или му даваат подарок на одличен вкус на некој близок, членовите на семејството, бабите и дедовците, пријателите, соучениците, наставниците и повеќе, повеќе, деца или пријатели. Загарантирано задоволство : Сите производи што ги продаваме се погодни за вас со нивниот супериорен квалитет, разумна цена и елегантен дизајн. Ако од која било причина не сте целосно задоволни со дрвена рамка за фотографии, ние ќе бидеме таму за вас! Вашето задоволство е нашиот главен приоритет. Материјал со висок квалитет : Цврст структура и издржлив материјал изработен од цврста рамка од дрво со исклучителен дизајн за да се обезбеди супериорен квалитет, завршен со акценти на рустикален стил, стакло со висока дефиниција, направете ги вашите скапоцени моменти да трае долго. Подготвени да ја обесувате рамката на wallидот или да се прикаже на работната површина. Функционална употреба : Дрвената рамка за фотографии доаѓа со закачалки за wallидови на задниот дел и монтирана закачалка за да се прикаже брзо уметничко шоу на штандот на таблетите или на wallидот што виси вертикално или хоризонтално. Тоа не е само исклучителна декорација во вашиот дом, кафуле, уметничка галерија. Декоративни 4x6 рамки : Пакетот вклучува сет 2 парчиња традиционални кафеави дрвени 4x6. Големина на приказ на дрво : 3,5x5.5 ФОТО ФРАМИИ Големина : 5x7. Може да биде погоден за рамки за слики Колаж 4x6, одлично за создавање забавни и креативни уметнички дела што одговараат на вашиот дизајн на wallидови. Најдобар незаборавен подарок : Висок квалитет и рустикален дизајн го направија пристојна рамка за семејни слики што создаваат убави уметнички галерии на вашиот сопствен wallид или му даваат подарок на одличен вкус на некој близок, членовите на семејството, бабите и дедовците, пријателите, соучениците, наставниците и повеќе, повеќе, деца или пријатели. Загарантирано задоволство : Сите производи што ги продаваме се погодни за вас со нивниот супериорен квалитет, разумна цена и елегантен дизајн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди