.

.

New
Скејт за чевли за чевли за велосипеди за велосипеди за велосипеди

Скејт за чевли за чевли за велосипеди за велосипеди за велосипеди

DEN 1310.24

Тековен
Во продавницата

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот TPU обликуван педал Шанк 2 во средната должина. СТИ еволуција на пена од пена. Грипи Мишелин Шема на шара дизајнирана за рамни педали. Луги на пети и потпетици. Цврста табла последна. TPU обликуван педал Шанк 2 во средната должина. СТИ еволуција на пена од пена. Грипи Мишелин Шема на шара дизајнирана за рамни педали. Луги на пети и потпетици. Цврста табла последна. Camber Crank е дизајниран околу грип 3 X потрајната шара на Мишелин, и има шема на пети и потпетици.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди