.

.

New
4 парчиња Клипови За Коса Ретро Иглички За Коса За Жени Шноли Шамии Алатки За Стилизирање Додатоци За Коса, 3д Шема Црни Бели Ленти Спирала

4 парчиња Клипови За Коса Ретро Иглички За Коса За Жени Шноли Шамии Алатки За Стилизирање Додатоци За Коса, 3д Шема

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата. Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување! Моделот на фиба може да се замени со слика што ви се допаѓа, само испратете ни ја фотографијата или сликата. Изработени од висококвалитетен бакар и легура со фина изработка. Ретро бојата е посебна за вас. Површината на кружниот украс е подигнато стакло. Погоден за секојдневно носење или други специјални прилики. Исто така, може да се користи како одлични подароци за вашите најблиски. Должината на фиба е околу 6,3 см. Постојат 4 во собата. Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување! Моделот на фиба може да се замени со слика што ви се допаѓа, само испратете ни ја фотографијата или сликата. Изработени од висококвалитетен бакар и легура со фина изработка. Ретро бојата е посебна за вас. Површината на кружниот украс е подигнато стакло. Погоден за секојдневно носење или други специјални прилики. Исто така, може да се користи како одлични подароци за вашите најблиски. Ви благодариме за гледање на нашите производи. Ние се грижиме за секоја нарачка и секој клиент, ве молиме слободно кажете ни дали имате какви било прашања.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди