.

.

New
ГУФЕСФ летни сандали за жени, жени елегантни клин -сандали удобни отворени пети ниски буци пета сандали

ГУФЕСФ летни сандали за жени, жени елегантни клин -сандали удобни отворени пети ниски буци пета сандали

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

【МАТЕРИЈАЛИ】 Напредната композитна ткаенина се одликува со пријателска за кожата, мазна и флексибилна, што го прави ултра удобно и лесно да се облече или полетува без да се сруши, удобната постава и меките табани за овие сандали можат добро да ги ослободат нозете 【Повод】 Стилски жени сандали, фустани сандали ја воздигнуваат вашата работа/изглед на викенд. Сандали од многу добро се совпаѓаат со секое летно облекување, како што се шорцеви, фармерки, маици, здолништа, фустан, и др. Совршено е погодно за купување, работа, секојдневно, секојдневно, плажа, свадба, вечерна забава, фестивал и така натаму. 【Feature】Casual sandals platform sandals sandals for women dressy flats summer wedge sandals for women women sandals women's sandals sandalias para mujer black white gladiator sandals for women sandals for girls strappy sandals for women summer sandals for women womens wedge sandals cute sandals for women sandals for Womenените фустани летни ринистини затворени влечки на пети плажа лизгачки флип -апостолки рамни платформа сандали за жени. 【Натпревар】 Секоја облека ќе биде совршено испланирана со овие симпатични сандали за жени! Имаме толку многу бои за да избереме! Овие женски сандали одат добро со фармерки, шорцеви, здолништа и вашите разноврсни за облечено или секојдневно носење! затворање. 【Белешка】 Пред нарачката, внимателно прочитајте ја табелата со големина што ја обезбедивме на сликата. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас и сигурно ќе ви понудиме целосна наплата или нова замена брзо и ефикасно!. Сандали за жени отворени пети, бујни блок високи потпетици платформата сандали случајни летни летни клинки женски сандали двојно широк опсег на глуждот на глуждот, лента за прашка, универзална бујна средна потпетица, сандали за жени клинови сандали за жени, жени бујни платформа клинови дами бунион корекција на прстенот за прстенот на прстенот за пржени пети прстени за прстенести пети прстени за прстен, Оделени сандали со плажа чевли сандали сандали плажа, отворени пети, се лизгаат на клинчан пета, издлабени летни сандали за фустани за жени Rhinestone сјајни рамни сандали. удобни сандали за жени кои одат по Европа удобни сандали за жени работат римски сандали за жени клин римски сандали за жени потпетици римски сандали за жени, облекуваат римски сандали за жени кафеави римски сандали за жени ретро римски сандали за жени рамни римски сандали за жени со големина 12 римски Сандали за жени ги затворија римските сандали на пети за жени црни врежани сандали за жени рамни сандали со жени за жени потпетици од сандали за жени широки сандали со жени за жени. Сандали за жени со големина 11, издлабени сандали за жени со големина 12, издлабени сандали за жени широка ширина, издлабени сандали за жени со ниски потпетици од сандали, за жени, се лизгаат на сандали на ескрили за жени ескрили сандали рамни еспадрили сандали, клин на еспадрили широки сандали широки сандали широки еспадрили сандали за девојки ескрили сандали за жени за жени за жени за жени за жени Рамни еспадрили сандали за жени клин -еспадрили сандали за деца есдрили сандали затворени пети пети есдрили сандали за жени. Сандали за отворени пети за жени со ниски потпетици отворени пети сандали за жени облечени отворени пети сандали за жени пета отворени пети сандали за жени рамни отворени пети сандали за жени со лак поддршка Отворени пети сандали за жени широки отворени пети сандали за жени кои се облекуваат со ниски петици отворени пети сандали За жените Бохо отворени пети сандали за жени ги утешуваат страшните сандали за жени со ниски потпетици, издвојувани сандали за жени, потпетици од пета, за жени, облечени во миризливи сандали за жени, рамни сандали со рамнини за жени, облечени.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди