.

.

New
Anncus 10pcs/lot CA3094E CA3094 DIP

Anncus 10pcs/lot CA3094E CA3094 DIP

DEN 1042.40

Тековен
Во продавницата

Состојба : Ново Моќност на дисипација : стандард. Состојба : Ново. Моќност на дисипација : стандард. 10pcs/lot CA3094 E DIP за HAR Speciation : Состојба : New Type : ICPackage : Dipdissipation Power : Standard Model Број : CA3094 Application : Alloperation Temperate : Standard Spply Напон : Стандард.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди