.

.

New
Мапа на знамето на државата Тексас Пу кожен пенкало за молив држач за држачи за купови на куќиште за кутии за контејнери за канцелариски садови за домашна канцелар?

Мапа на знамето на државата Тексас Пу кожен пенкало за молив држач за држачи за купови на куќиште за кутии за контејнери

DEN 308.64

Тековен
Во продавницата

СТП кожа Направени во САД или увезени. Материјал : ✿ Површината на овој држач за пенкало е изработена од висококвалитетна PU кожа, а внатрешноста и дното се изработени од мека фланел, што е погодно и еколошки. Карактеристики : ✿ држачот на пенкалото има правоаголна форма, голем капацитет и лесно складирање. Деталите се зашиени во бело за софистициран изглед кој е и функционален и декоративен. Големина : ✿ Овој држач за пенкало е достапен само во една големина. Една големина - должина 15см/5,9in, ширина 7см/2.8in, висина 11см/4. Повод : ✿ држач за пенкало е погоден за канцеларија, училиште, дом, детска соба, каде и да е потребно за да ги организирате секојдневните предмети. Можете да го поставите на вашата работна маса, суета и бројач за бања за да ги одржувате сите ваши дневни најважни работи организирани и организирани. Упатства за перење : ✿ Се препорачува да се избрише со сува крпа, да не користите вода или алкохол, да го чувате држачот на пенкалото сув и чист. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не. Направени во САД или увезени. Материјал : ✿ Површината на овој држач за пенкало е изработена од висококвалитетна PU кожа, а внатрешноста и дното се изработени од мека фланел, што е погодно и еколошки. Карактеристики : ✿ држачот на пенкалото има правоаголна форма, голем капацитет и лесно складирање. Деталите се зашиени во бело за софистициран изглед кој е и функционален и декоративен. Големина : ✿ Овој држач за пенкало е достапен само во една големина. Една големина - должина 15см/5,9in, ширина 7см/2.8in, висина 11см/4. Повод : ✿ држач за пенкало е погоден за канцеларија, училиште, дом, детска соба, каде и да е потребно за да ги организирате секојдневните предмети. Можете да го поставите на вашата работна маса, суета и бројач за бања за да ги одржувате сите ваши дневни најважни работи организирани и организирани. Упатства за перење : ✿ Се препорачува да се избрише со сува крпа, да не користите вода или алкохол, да го чувате држачот на пенкалото сув и чист.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди