.

.

New
Свадбени албуми за свадби во Тофику, албум за складирање на слики, девојки фото албум, жолто комеморат, меморијална книга Фото албум Дома годишнина со фото албуми с?

Свадбени албуми за свадби во Тофику, албум за складирање на слики, девојки фото албум, жолто комеморат, меморијална

DEN 470.56

Тековен
Во продавницата

Хартија Преносна слика Storager : Дизајнот на предниот капак ви овозможува да ги прикажете омилените фотографии. Распоредот на фотографии за внатрешни работи обезбедува брзо вчитување со и кристално чисти џебови со фотографии. Албум за семејни фотографии : Избор во убавина и издржливост за вашето семејство, свадба, бебе и фотографии за одмор. Книга за семејни слики : Транспарентни пластични џебови кои држат фотографии цврсто. Фото албум : Фото албум Вметнете тип Смешен албум со фото албум за дома за дома. Книга за семејни фотографии : Секој албум со фотографии е во фиока - тип кутија, може добро албумот. Преносна слика Storager : Дизајнот на предниот капак ви овозможува да ги прикажете омилените фотографии. Распоредот на фотографии за внатрешни работи обезбедува брзо вчитување со и кристално чисти џебови со фотографии. Албум за семејни фотографии : Избор во убавина и издржливост за вашето семејство, свадба, бебе и фотографии за одмор. Книга за семејни слики : Транспарентни пластични џебови кои држат фотографии цврсто. Фото албум : Фото албум Вметнете тип Смешен албум со фото албум за дома за дома. Книга за семејни фотографии : Секој албум со фотографии е во фиока - тип кутија, може добро албумот. Список на пакети 1 X Карактеристики на албумот со фотографии - Материјал : Фото албум за складирање на хартија - Боја : Albumberолта DIY албум - Големина : Околу 33.22x2 свадбени албуми. - Добар подарок за фотографии за вашиот албум за фотографии за деца деца - Направено од хартиени материјали, тоа е издржлива и безбедна книга со фотографии од годишнината - вие и вашето дете ќе имате добро расположение за сликање на слика. - Се одликува со добри детали за изработка и мазни албуми за фотографии. - Лесно е да се користи албумот со цртани филмови, мал албум на фотографии, со фото албум, добра декорација за фото на вашето дете. Фото албум за складирање сакате да ги чувате фотографиите на вашето бебе заедно и да ги чувате овие слатки времиња? Дали сакате да резервирате скапоцени белешки, пораки, најдобри желби за вашето дете? Овој албум со фотографии е совршен избор за вас, печатената корица е убава и симпатична.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди