.

.

New
4 парчиња силиконски гумен лист Флексибилен лим со висока температура за заптивка со висока температура силиконски лист отпорен на силиконска изолација на силико?

4 парчиња силиконски гумен лист Флексибилен лим со висока температура за заптивка со висока температура силиконски

DEN 1539.20

Тековен
Во продавницата

Доволно и соодветно : getе добиете 4 парчиња гумени чаршафи, секоја мери околу 12 x 12 инчи, соодветна количина и соодветна големина, лесно за да ги користите и заменувате дневно Цврст и квалитет : Направено од силиконска гума, силиконски листови за занаети имаат добра затегнување, не е лесна за носење или солза, цврсто, силно и флексибилно, што може да ви служи долго време. Повеќе предности : Нашиот силиконски гумен лист е отпорен на изолација, абење, топлина, апсорпција на шок, звучна изолација, доказ за прашина, што може да се истегне по волја, корисно и практично. Широк спектар на апликации : Листот со материјал за заптивка може да се примени за апсорпција на шок, запечатување, звучна изолација, исто така игра клучна улога во тампонирање, навистина практична алатка. Лесно за сечење : Поради сигурен квалитет, листот со силиконска изолација може да се намали со големина со ножици или лопати за да ги исполни вашите барања за DIY, бескрајната забава чека да откриете. Доволно и соодветно : getе добиете 4 парчиња гумени чаршафи, секоја мери околу 12 x 12 инчи, соодветна количина и соодветна големина, лесно за да ги користите и заменувате дневно. Цврст и квалитет : Направено од силиконска гума, силиконски листови за занаети имаат добра затегнување, не е лесна за носење или солза, цврсто, силно и флексибилно, што може да ви служи долго време. Повеќе предности : Нашиот силиконски гумен лист е отпорен на изолација, абење, топлина, апсорпција на шок, звучна изолација, доказ за прашина, што може да се истегне по волја, корисно и практично. Широк спектар на апликации : Листот со материјал за заптивка може да се примени за апсорпција на шок, запечатување, звучна изолација, исто така игра клучна улога во тампонирање, навистина практична алатка. Лесно за сечење : Поради сигурен квалитет, листот со силиконска изолација може да се намали со големина со ножици или лопати за да ги исполни вашите барања за DIY, бескрајната забава чека да откриете.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди